Klik hieronder op "aanmelden" om uw aan te melden voor de Beleef Nieuw Zeeland nieuwsbrief.
Ervaringen
Perfecte reis!
Wij zijn afgelopen oktober naar Nieuw Zeeland geweest, het is een prachtig land, de natuur is zo mooi, niet te beschrijven... Ik ben zelf nogal avontuurlijk aangelegd en hier zijn ook tal van mogelijheden voor zoals skydiven, icehiken, wandeltochten! Jullie hebben de reis perfect georganiseerd!
Gr Jan-Willem
Jan-Willem Hoogstraten, Amstelveen
Nieuw-Zeeland is een echte aanrader
Wij hebben deze rondreis gemaakt in 4 weken van Noord naar Zuid en het was echt prachtig. Zo hebben we op ons gemak het land kunnen rondreizen. Tip, ga ook zeker naar Coromandel, heel mooi natuurgebied.
De reis was goed geregeld, hartelijk dank team van Beleef Reizen.
Groeten van Annie en tot ziens
Het bekend Abel Tasman Nationaal Park is het kleinste nationale park van Nieuw-Zeeland. Toch mag een bezoek aan dit park niet ontbreken tijdens uw rondreis. Een bezoek aan Abel Tasman NP is voor iedereen aan te raden; er is namelijk voor ieder wat wils en het is er schitterend!
Het park heeft prachtige stranden, watervallen, grotten, riviermondingen, bebossing en dat allemaal omgeven door een prachtige azuurblauwe zee met eilanden en riffen.
In de bossen leven vele vogelsoorten en in de zee is er een kans om dolfijnten en zeehonden te spotten!
Abel Tasman Nationaal Park staat bekend om de vele activiteiten men hier kan ondernemen. Het meest populair zijn de wandeltochten, welke mogelijk zijn van enkele uren tot enkele dagen.
Ook zeer populair is het om hier te kajakken, dit vanwege de (meestal) rustige wateren en de prachtige omgeving. Op deze manier vaar je langs mooie baaien, stranden met palmen en prachtige kleuren water. In Marahua is het zelfs mogelijk om instructielessen te volgen voor het kajakken.
Kortom, u hoeft zich niet te vervelen in het Abel Tasman Nationaal Park!